Založit webové stránky nebo eShop
Závěrečný HDCP turnaj hráčů DBL 2015/2016 
kvalifikace    finále
Savkov F. Starci na chmelu 795 1. Vavřina Májovka team 655
Valigura st.  Starci na chmelu 754 2. Zita Nostalgická jízda 638
Neumann Mistři hodu 753 3. Savkov Starci na chmelu 618
Dřízhal Sekáči 720 4. Kučera M. Sekáči 608
Kučera M. Sekáči 720 5. Neumann Mistři hodu 607
Mlynář Bouráci 719 6. Pinkava Draci 605
Karpfová Alberti 712 7. Pechmanová Drtiči 602
Černá Hofmannky 709 8. Čížek Pivovarský koně 598
Kratochvílová Habrováci 707 9. Kratochvílová Habrováci 593
Zita Nostalgická jízda 706 10. Burianová Fírové 580
Holý Lotři z Plzně 696 11. Davídek Mistři hodu 579
Vrabec Fírové 685 12. Černá Hofmannky 578
Pinkava Draci 685 13. Vrabec Fírové 576
Čížek Pivovarský koně 680 14. Valigura st.  Starci na chmelu 575
Pechmanová Drtiči 675 15. Holý Lotři z Plzně 572
Synek La-Ho-Da 672 16. Směšný Fírové 567
Burianová Fírové 669 17. Tomek Habrováci 566
Prášek Habrováci 666 18. Mlynář Bouráci 566
Müller  Draci 665 19. Dřízhal Sekáči 559
Silovský st. Drtiči 664 20. Karpfová Alberti 557
Davídek Mistři hodu 663 21. Prášek Habrováci 546
Vavřina Májovka team 656 22. Müller  Draci 545
Tomek Habrováci 656 23. Synek La-Ho-Da 545
Směšný Fírové 651 24. Silovský st. Drtiči 512
Kopač Energetici 648 25.      
Jirovský ml. Hvězdy 647 26.      
Hejret Mistři hodu 646 27.      
Klausová Tygři 643 28.      
Plzák Outsideři 642 29.      
Černý J+M Autodíly 641 30.      
Sládek Darlings 640 31.      
Dušek V. Fírové 639 32.      
Dlabáček Energetici 638 33.      
Syková Hubiči z Desinsekty 629 34.      
Treml Hvězdy 628 35.      
Vaindl Starci na chmelu 628 36.      
Dušek L. Májovka team 627 37.      
Kubový Hvězdy 627 38.      
Pechman R. Draci 627 39.      
Vidtman Plzeňáci 627 40.      
Němec Mokrý banditi 627 41.      
Baumruk A je to 626 42.      
Syka Lotři z Plzně 622 43.      
Kesl st. Vojtové  622 44.      
Spáčil Májovka team 620 45.      
Zitová Nostalgická jízda 619 46.      
Jelínek Energetici 617 47.      
Holan Házenkáři 616 48.      
Fleischerová Plzeňáci 615 49.      
Turek Plzeňáci 614 50.      
Špuláková Sekáči 611 51.      
Vojtová Vojtové  610 52.      
Havel Alberti 606 53.      
Sup Energetici 604 54.      
Illich Házenkáři 599 55.      
Dušek J.-jun. Dětská liga 596 56.      
Štiborová Tygři 589 57.      
Dekýš Mokrý banditi 587 58.      
Vítek Hvězdy 587 59.      
Vítová Drtiči 585 60.      
Jirovský st. Hvězdy 584 61.      
Laštovková Darlings 582 62.      
Waas J. Těsně vedle 577 63.      
Zlatohlávek J+M Autodíly 575 64.      
Prášková Habrováci 568 65.      
Marková Pidlovočky 559 66.      
Beňák Men in black 542 67.      
Petržílková Outsideři 536 68.      
Silovský ml. Drtiči 533 69.      
Šotola Fírové 528 70.      
Finále otevřeného turnaje k 7. narozeninám Bowlingu U Papírny  
Štefániková Sekáči 1. Holý Lotři z Plzně  
Kubešová Lotři z Plzně 2. Silovský st. Drtiči  
Vojtová Vojtové  3. Doležel Outsideři  
Pechmanová Drtiči 4. Dřízhal Sekáči  
Burianová Fírové 5. Kesl ml. Vojtové   
Petržílková Outsideři 6. Čížek Pivovarský koně  
Špuláková Sekáči 7. Polák Mich. Myšáci  
Poláková Myšáci 8. Mlynář Bouráci  
Kratochvílová Habrováci 9. Zlatohlávek J+M Autodíly  
Prášková Habrováci 10. Vít Ma. Pivovarský koně  
Jirovská Outsideři 11. Holan Házenkáři  
Fišerová  Alberti 12. Štěpánovský Lotři z Plzně  
Karpfová Alberti 13. Valigura st. Starci na chmelu  
Vítová Drtiči 14. Sup Energetici  
Zitová Nostalgická jízda 15. Klásek Kocouři  
Lindová Darlings 16. Barták Host - veřejnost  
      17. Štefánik Host - veřejnost  
      18. Syka Lotři z Plzně  
      19. Kopač Energetici  
      20. Dušek V. Fírové  
      21. Pechman R. Draci  
      22. Jirovský ml. Hvězdy  
      23. Směšný Fírové  
      24. Spáčil Májovka team  
Kvalifikace otevřeného turnaje k 7. narozeninám Bowlingu U Papírny
Vojtová Vojtové  618 1. Štěpánovský Lotři z Plzně 630
Špuláková Sekáči 597 2. Vít Ma. Pivovarský koně 629
Petržílková Outsideři 566 3. Jirovský ml. Hvězdy 577
Pechmanová Drtiči 539 4. Dřízhal Sekáči 571
Kratochvílová Habrováci 516 5. Kesl ml. Vojtové  562
Burianová Fírové 499 6. Pechman R. Draci 560
Kubešová Lotři z Plzně 495 7. Klásek Kocouři 557
Fajmanová Zabedněné kuželky 490 8. Doležel Outsideři 555
Poláková Myšáci 485 9. Bystřický OB I. 555
Růžičková Tygři 474 10. Spáčil Májovka team 555
Jirovská Outsideři 472 11. Barták Host - veřejnost 553
Fišerová  Alberti 470 12. Zlatohlávek J+M Autodíly 550
Zitová Nostalgická jízda 468 13. Valigura st. Starci na chmelu 546
Prášková Habrováci 466 14. Holan Házenkáři 545
Vítová Drtiči 464 15. Silovský st. Drtiči 543
Štefániková Sekáči 463 16. Holý Lotři z Plzně 542
Karpfová Alberti 452 17. Čížek Pivovarský koně 541
Lindová Darlings 446 18. Štefánik Host - veřejnost 537
Morongová Hubiči z Desinsekty 444 19. Kopač Energetici 534
Brašnová Házenkáři 433 20. Dušek V. Fírové 533
Smitková Host - veřejnost 431 21. Petr OB I. 522
Dlabáčková Host - veřejnost 415 22. Savkov F. Starci na chmelu 521
Syková Hubiči z Desinsekty 414 23. Mlynář Bouráci 518
Šoborová Těsně vedle 413 24. Sup Energetici 518
Dańková Pidlovočky 411 25. Kleisner  Pivovarský koně 517
Soukupová D. Draci 409 26. Směšný Fírové 516
Šilhavá Host - veřejnost 406 27. Polák Mich. Myšáci 512
Klausová Tygři 403 28. Větrovský Pivovarský koně 507
Marková Pidlovočky 401 29. Loukota Myšáci 501
Pospíšilová Host - veřejnost 397 30. Haladej Alberti 497
Štiborová Tygři 396 31. Jelínek Energetici 494
Jánská Host - veřejnost 390 32. Jiránek  Mokrý banditi 494
Laštovková Darlings 388 33. Syka Lotři z Plzně 493
Svidenská K. Host - veřejnost 374 34. Loužil Hubiči z Desinsekty 492
Semlerová Zabedněné kuželky 373 35. Hrabčák Host - veřejnost 491
Braunová Host - veřejnost 366 36. Dlabáček Ji. Energetici 490
Fleischerová Plzeňáci 350 37. Stehlík Host - veřejnost 490
Čápová Host - veřejnost 339 38. Paul Nostalgická jízda 489
Strnadová Host - veřejnost 328 39. Havel Alberti 488
Vítková Host - veřejnost 326 40. Jirovský st. Hvězdy 486
Směšná Host - veřejnost 318 41. Kadlčík Hvězdná beznaděj 483
Eretová Tygři 305 42. Zita Nostalgická jízda 483
Svidenská D. Host - veřejnost 251 43. Illich Házenkáři 481
Zichová Host - veřejnost 249 44. Kašpar Host - veřejnost 480
Svidenská V. Host - veřejnost 227 45. Müller Draci 480
      46. Němec Mokrý banditi 478
      47. Neumann Mistři hodu 476
      48. Nádeník Nostalgická jízda 474
      49. Waas J. Těsně vedle 474
      50. Sládek Darlings 473
      51. Suchý Alberti 470
      52. Kesl st. Vojtové  468
      53. Treml Hvězdy 466
      54. Vinický Hubiči z Desinsekty 463
      55. Červený Vojtové  461
      56. Tomek Habrováci 460
      57. Pechman J. Lotři z Plzně 459
      58. Plzák Outsideři 459
      59. Savkov I. Starci na chmelu 459
      60. Paulík Host - veřejnost 456
      61. Silovský ml. Drtiči 456
      62. Vavřina Májovka team 455
      63. Vidtman Plzeňáci 449
      64. Matoušek Těsně vedle 445
      65. Hajžman OB I. 442
      66. Krendželák Host - veřejnost 440
      67. Hrubý Darlings 438
      68. Vítek Hvězdy 438
      69. Andrle Host - veřejnost 435
      70. Hejret Mistři hodu 430
      71. Dekyš Mokrý banditi 426
      72. Vála Luk. Darlings 426
      73. Březka Host - veřejnost 424
      74. Chlustina Host - veřejnost 423
      75. Prášek Habrováci 421
      76. Baumruk A je to 414
      77. Kabourek Host - veřejnost 405
      78. Šůch Kocouři 401
      79. Sutnar Host - veřejnost 394
      80. Zich Host - veřejnost 393
      81. Frydrych Host - veřejnost 388
      82. Kučera M. Sekáči 388
      83. Lehnert Host - veřejnost 385
      84. Šnebergr Host - veřejnost 383
      85. Martínek Host - veřejnost 374
      86. Vála Lub. Darlings 372
      87. Vít Mi. Host - veřejnost 370
      88. Vajchart Host - veřejnost 363
      89. Dušek J. Host - veřejnost 341
      90. Sušánka Host - veřejnost 321
      91. Štibora Host - veřejnost 312
      92. Řezáč Host - veřejnost 296
      93. Dlabáček Jan Host - veřejnost 288
      94. Dlabáček M. Host - veřejnost 230
Vánoční bodovačka 2016      
Burianová Fírové 103,1 1.      
Štiborová Tygři 98,1 2.      
Spáčil Májovka team 65,9 3.      
Tomek Habrováci 64,6 4.      
Pechman J. Lotři z Plzně 58,7 5.      
Jirovský ml. Hvězdy 47,0 6.      
Pechmanová Drtiči 34,2 7.      
Holý Lotři z Plzně 26,5 8.      
Klásek Kocouři 17,2 9.      
Plzák Outsideři 15,2 10.      
Pražan Kocouři 12,9 11.      
Zitová Nostalgická jízda 11,8 12.      
Fleischerová Plzeňáci 3,4 13.      
Syka Lotři z Plzně 2,5 14.      
Dekyš Mokrý banditi -21,8 15.      
Kubešová Lotři z Plzně -23,0 16.      
Haladej Alberti -23,1 17.      
Dušková A je to -25,7 18.      
Waas Těsně vedle -29,8 19.      
Němec Mokrý banditi -36,4 20.      
Pechman R. Draci -38,3 21.      
Doležel Outsideři -42,9 22.      
Jiránek Mokrý banditi -62,5 23.      
Silovský st. Drtiči -75,7 24.      
Bahner Fírové 13,8 25.      
Baumruk A je to 7,6 26.      
Pinkava Draci 6,8 27.      
Vaindl Starci na chmelu 1,4 28.      
Vlčková Hvězdná beznaděj -7,2 29.      
Vítek Hvězdy -12,0 30.      
Špuláková Sekáči -17,4 31.      
Dušek J.-jun. Host - Dětská liga -25,0 32.      
Treml - postup odmítl Hvězdy 35,4 33.      
Illich Házenkáři -6,8 34.      
Krolikowska Crazy team -7,0 35.      
Dřízhal Sekáči -10,6 36.      
Synek D. La-Ho-Da -11,0 37.      
Holan Házenkáři -11,4 38.      
Eretová Tygři -15,5 39.      
Kučera M. Sekáči -15,8 40.      
Hejret Mistři hodu -16,6 41.      
Vítová Drtiči -17,9 42.      
Prášek Habrováci -20,9 43.      
Matoušek Těsně vedle -23,4 44.      
Müller  Draci -24,1 45.      
Mlynář Bouráci -25,3 46.      
Vavřina Májovka team -27,9 47.      
Vidtman Plzeňáci -28,2 48.      
Štěpánovský Lotři z Plzně -29,0 49.      
Šoborová Těsně vedle -31,0 50.      
Syková Hubiči z Desinsekty -31,5 51.      
Neumann Mistři hodu -32,2 52.      
Klausová Tygři -34,3 53.      
Silovský ml. Drtiči -37,4 54.      
Petr OB I. -43,6 55.      
Horák L. OB I. -44,5 56.      
Nejezchleba Těsně vedle -47,1 57.      
Daníček Crazy team -48,0 58.      
Nádeník Nostalgická jízda -49,1 59.      
Jirovská Outsideři -50,3 60.      
Vrabec Fírové -52,1 61.      
Krolikowski Crazy team -56,5 62.      
Jirovský st. Hvězdy -57,7 63.      
Kubový Hvězdy -61,9 64.      
Růžičková Tygři -64,4 65.      
Bystřický OB I. -66,9 66.      
Duška A je to -67,7 67.      
Dušek V. Fírové -67,9 68.      
Zita Nostalgická jízda -68,5 69.      
Kratochvílová Habrováci -69,2 70.      
Soukupová Draci -70,0 71.      
Valigura st. Starci na chmelu -75,6 72.      
Prášková Habrováci -78,8 73.      
Šůch Kocouři -80,8 74.      
TUPPERWARE - turnaj jednotlivců hráčů DBL - hráno systémem Amerika
kategorie A   kategorie B
SILOVSKÝ st. Drtiči 818 1. TOMEK Habrováci 676
KRATOCHVÍLOVÁ Habrováci 750 2. ZLATOHLÁVEK J+M Autodíly 647
HOLÝ D. Lotři z Plzně 733 3. KOPAČ Energetici 630
WAAS J. Těsně vedle 720 4. TOLAR Outsideři 630
PECHMANOVÁ Drtiči 701 5. PRÁŠKOVÁ Habrováci 622
SPÁČIL Májovka team 701 6. MORONGOVÁ Hubiči z Desinsekty 617
JIROVSKÝ st. Hvězdy 697 7. VIDTMAN Plzeňáci 613
JIRÁNEK Mokrý banditi 691 8. VÁLA Lub. Darlings 608
DLABÁČEK Energetici 689 9. BEŇÁK Men in black 607
DOLEŽEL Outsideři 688 10. VINICKÁ Z. Hubiči z Desinsekty 606
PETR OB I. 683 11. RŮŽIČKOVÁ Tygři 598
DUŠKA A je to 682 12. HRUBÝ Darlings  595
DUŠEK V. Fírové 675 13. HEJRET Mistři hodu  592
NEJEZCHLEBA Těsně vedle 675 14. SYNEK La-Ho-Da 586
PECHMAN J. Lotři z Plzně 672 15. LANGMAJER Stardust 582
SILOVSKÝ ml. Drtiči 663 16. ZITA Nostalgická jízda  573
JIROVSKÁ Outsideři 661 17. SYKOVÁ Hubiči z Desinsekty  567
SUCHÝ Alberti 658 18. ZÝKA A je to 567
VOJTOVÁ Vojtové  656 19. KRÓLIKOWSKI Crazy team  566
MATOUŠEK Těsně vedle 653 20. ŠOBOROVÁ Těsně vedle  564
DŘÍZHAL Sekáči 648 21. KUBOVÝ Hvězdy  563
MÜLLER Draci 645 22. POLÁK Myšáci  563
VAVŘINA Májovka team 640 23. ZITOVÁ Nostalgická jízda  553
NEUMAN D. Mistři hodu 639 24. VYČÍTAL Men in black  553 
KADLČÍK Hvězdná beznaděj 638 25. BAUMRUK A je to 539
BYSTŘICKÝ OB I. 637 26. VINICKÝ Hubiči z Desinsekty 538
HALADEJ Alberti 622 27. KESL st. Vojtové   525 
SLÁDEK Darlings 619 28. HRÁCH Energetici  523 
SUP Energetici 614 29. KUČERA M. Sekáči  520 
ŠPULÁKOVÁ Sekáči 599 30. DUŠKOVÁ A je to  491 
NALEZENÝ A je to 593 31. FLEISCHEROVÁ Plzeňáci 489
POLÁKOVÁ Myšáci 591 32. ERETOVÁ Tygři  475 
KLAUSOVÁ Tygři 587 33. KŘÍŽKOVÁ Pidlovočky  473 
NÁDENÍK Nostalgická jízda 579 34. KRÓLIKOWSKA Crazy team  466 
PRÁŠEK Habrováci 562 35. ŠTIBOROVÁ Tygři  448 
PETRŽÍLKOVÁ Outsideři 555 36. MARKOVÁ Pidlovočky  384 
SOUKUPOVÁ Draci 547 37. DUŠEK J. - jun. Host - Dětská liga  493 
VÁLA Luk. Darlings 530 38.      
VÍTOVÁ Drtiči 503 39.      
SYKA Lotři z Plzně 500 40.      
TOPlist